Tep Star / tepovanie a čistenie

Koch Chemie Felgenreiniger extrem, 11 kg

Novinka

Extrémne kyslý špeciálny čistiaci prostriedok na báze kyseliny soľnej určený pre všetky materiály odolné proti kyseline soľnej, ako disky, úžitkové a stavebné vozidlá, dlaždice v umývacích halách, stroje atď.

Výrobca: Koch Chemie
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 187011
EAN: 4260188682252
Dostupnosť: do 2 dní
61.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Koch Chemie Felgenreiniger extrem, 11 kg

Extrémne kyslý špeciálny čistiaci prostriedok na báze kyseliny soľnej určený pre všetky materiály odolné proti kyseline soľnej, ako disky, úžitkové a stavebné vozidlá, dlaždice v umývacích halách, stroje atď. Zapečený brzdový prach, vrstvy hrdze, vápenné usadeniny, cementové závoje, kotolný kameň, znečistenie spôsobené životným prostredím a iné anorganické nečistoty sa veľmi rýchlo a dôkladne odstráni. Rýchle odlučovanie a testovanie v súlade s normou ÖNORM 5106 (testovaná koncentrácia 0,1% hmoty).

Oblasti použitia:

Materiály odolné proti kyselinám, ako oceľové a lakované hliníkové ráfiky, dlaždice v umývacích halách, úžitkové a stavebné vozidlá, stroje atď.

Odporúčania na použitie:

Aplikujte v pomere 1:2 až 1:10 na vopred navlhčenú plochu. Nechajte krátko pôsobiť, v prípade potreby dočistite špongiou alebo kefou a dôkladne opláchnite vysokotlakovým čističom.

UPOZORNENIE!

Nepoužívajte na horúce povrchy. Nenechajte zaschnúť. Nenanášajte na látky citlivé na kyseliny, ako mramor, nechránené kovy, ako zinok, hliník. Pred použitím skontrolujte vhodnosť a znášanlivosť.

Update cookies preferences