Tep Star / tepovanie a čistenie

Koch Chemie Fine Cut F6.01 - Jemná brusná pasta 1 L

Jemná brusná pasta pre strojové leštenie najnovšej generácie v jedinečnej kvalite s oxidom hlinitým. Inteligentná zrnitosť zaistí veľmi rýchle, bezzbytkové odstránenie škrabancov vzniknutých v umývacích linkách a podobných známok používania a prepožičia laku trvalý hlboký lesk.

Výrobca: Koch Chemie
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 405001
EAN: 4260188687318
Dostupnosť: do 2 dní
38.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Koch Chemie Fine Cut F6.01 - Jemná brusná pasta 1 L

Jemná brusná pasta pre strojové leštenie najnovšej generácie v jedinečnej kvalite s oxidom hlinitým. Inteligentná zrnitosť zaistí veľmi rýchle, bezzbytkové odstránenie škrabancov vzniknutých v umývacích linkách a podobných známok používania a prepožičia laku trvalý hlboký lesk. Stopy po brúsení sa bez problémov odstránia pomocou brúsneho papiera so zrnitosťou 2500 Leštiaca pasta Fine Cut F6.01 je preto najvhodnejšie riešenie pre perfektné opracovanie stredne až silno zvetraných lakov. Skvelé pre opracovanie lakov odolných proti poškriabaniu.

Oblasti použitia:

Laky na automobily, úžitkové vozidlá, motocykle atď.

Odporúčania na použitie:

Brúsnu pastu naneste na Fine Cut Pad alebo pad z ovčieho rúna a pohybmi do kríža opracujte vopred vyčistený povrch pri max. otáčkach 2000 ot. / min. Účinok môžete zmeniť tlakom, brusným kotúčom a počtom otáčok. Na začiatku brusného procesu doporučujeme použiť vyšší tlak pri nižších otáčkach. V ďalšom kroku znížte tlak a pomocou zvýšených otáčok a povrch vyleštite do vysokého lesku. Posledné zbytky pasty môžete jednoducho odstrániť pomocou našej profesionálnej utierky z mikrovlákna rezanú ultrazvukom. V prípade potreby použite na odstránenie zvyškov pasty odstráňte pomocou antihologramovej pasty s vysokým leskom Micro Cut M3.02.

UPOZORNENIE!

Pred použitím pretrepte. Pred použitím skontrolujte vhodnosť a znášanlivosť. Nepoužívajte na horúce povrchy! Chráňte pred mrazom a nadmerným teplom.

Update cookies preferences