Tep Star / tepovanie a čistenie

Koch Chemie Finish Spray exterior, čistič a ochrana v jednom kroku 1 L

Detailer NÁŠ TIP

Finish Spray je prípravok pre rýchle ošetrenie všetkých vonkajších povrchov vozidla, ako je lak, sklo a plasty. Vďaka jeho špeciálnemu zloženiu zmiznú rýchlo a bezo zvyškov i odolné usadeniny vodného kameňa. Čistí, ošetruje a konzervuje v jednom pracovnom kroku. Ošetrené povrchy získajú žiarivý lesk bez šmúh po leštení, prehĺbi sa ich farba a budú opäť hladké ako boli pôvodne. 

Výrobca: Koch Chemie
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 285001
EAN: 4260188685499
Dostupnosť: do 2 dní
10.30 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Koch Chemie Finish Spray exterior, čistič a ochrana v jednom kroku 1 L

Finish Spray je prípravok pre rýchle ošetrenie všetkých vonkajších povrchov vozidla, ako je lak, sklo a plasty. Vďaka jeho špeciálnemu zloženiu zmiznú rýchlo a bezo zvyškov i odolné usadeniny vodného kameňa. Čistí, ošetruje a konzervuje v jednom pracovnom kroku. Ošetrené povrchy získajú žiarivý lesk bez šmúh po leštení, prehĺbi sa ich farba a budú opäť hladké ako boli pôvodne. Finish Spray exterier sa rýchlo rozotiera, jednoducho spracováva a chráni povrchy pred opätovným rýchlym znečistením.

Oblasti použitia:

Vonkajšie povrchy vozidiel (lak, sklo, plast).

Odporúčania na použitie:

Pomocou rozprašovača rovnomerne naneste na ošetrovaný povrch a vyleštite handričkou.

UPOZORNENIE!

Nepoužívajte vo vnútri vozidla a na povrchy citlivé na kyseliny. Nepoužívajte na horúce povrchy. pred použitím skontrolujte vhodnosť a znášanlivosť.

Update cookies preferences