Tep Star / tepovanie a čistenie

KOCH CHEMIE Gentle Snow Foam, jemná snehová PH neutrálna pena, šampón, 1 L

NÁŠ TIP PROFI Šampón

Silne peniaca PH neutrálna čistiaca pena s neopakovateľnou vôňou čerešní pre takzvané bezkontaktné predumývanie vozidiel pomocou napeňovača, prípadne peňovacieho zariadenia alebo ako šampón na ručné umývanie vozidla.

Výrobca: Koch Chemie
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 383001
EAN: 4260188686861
Dostupnosť: do 2 dní
13.80 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

KOCH CHEMIE Gentle Snow Foam, jemná snehová PH neutrálna pena, šampón, 1 L

Vyznačuje sa priľnavou, hustou penou, ktorá má dlhú životnosť. Je účinná na akékoľvek nečistoty. Po dlhšej alebo kratšej dobe pôsobenia umožňuje zmytie zvyškov vysokotlakovým čističom alebo silným prúdom vody bez zanechania akéhokoľvek filmu na povrchu.
Pretože je jemne snehová pena tiež PH neutrálna, zloženie nepoškodzuje existujúcu ochranu laku, ako je vosk, sealant alebo samozrejme keramickú ochranu.

Tipy na aplikáciu

V prípade silného znečistenia a na rýchle odstránenie hmyzu sa môže s jemnou snehovou penou použiť prípravok Green Star. Jednoducho pridajte 10 až 30 ml Green Star do hotovej zmesi SNOW FOAM.

Návod na použitie

  • Na penové predpranie asi 20 ml jemnej snehovej peny v 1 litri vody (Vozidlo napeňte pomocou napeňovača, v prípade potreby umyte pomocou špongie Octopus. Nechajte zaschnúť. Opláchnite prúdom vody. Vodu zotrite jelenicou, mikrofázovou zelenou utierkou alebo Vikan stierkou)
  • Na ručné pranie stačí 50 ml v 10 litroch vody (vozidlo umyte pomocou špongie Octopus. Nechajte zaschnúť. Opláchnite prúdom vody. Vodu zotrite jelenicou, mikrofázovou zelenou utierkou alebo Vikan stierkou).

Výhody

  • bez komplexných činidiel škodlivých pre životné prostredie, ktoré môžu viazať napríklad ťažke kovy vo vode
  • možné použiť na všetky voskované alebo tesnené povrchy vďaka PH neutrál
  • vytvorený penový koberec je extrémne rovnomerný a odolný
  • neobsahuje žiadne farebné pigmenty, ktoré by mohli znečistiť odev
Update cookies preferences