Tep Star / tepovanie a čistenie

Koch Chemie Hartwachs BMP S0.01 1 L Tekutý vosk

Tekutý vosk Hartwachs BMP je ideálny prémiový konzervačný prostriedok s dlhodobým účinkom pre všetky laky a rôzne plasty. Vďaka špeciálnej zmesi obzvlášť tvrdých a odolných špeciálnych voskov Hartwachs BMP čistí, ošetruje a konzervuje opracované povrchy a prepožičiava im na celé mesiace výnimočný hlboký lesk a jedinečne hladký povrch.

Výrobca: Koch Chemie
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 2001
EAN: 4260188680364
Dostupnosť: do 2 dní
10.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Koch Chemie Hartwachs BMP S0.01 1 L Tekutý vosk

Tekutý vosk Hartwachs BMP je ideálny prémiový konzervačný prostriedok s dlhodobým účinkom pre všetky laky a rôzne plasty. Vďaka špeciálnej zmesi obzvlášť tvrdých a odolných špeciálnych voskov Hartwachs BMP čistí, ošetruje a konzervuje opracované povrchy a prepožičiava im na celé mesiace výnimočný hlboký lesk a jedinečne hladký povrch. Aj zvyšky konzervačného prípravku a stopy asfaltu odstráni spoľahlivo a rýchlo.

Oblasti použitia:

Laky pre osobné a úžitkové vozidlá, motocykle atď.

Odporúčania na použitie:

Hartwachs BMP naneste pomocou rozprašovača na mäkkú hubu a ručne ho rovnomerne naneste v tenkej vrstve rozotrite na povrchy. Alternatívne ho je možné spracovať strojovým leštením pomocou excentrickej leštičky a čiernej huby, ktorá je určená na záverečné leštenie. Nechajte zaschnúť a vytvorený biely film vyleštite pomocou profesionálnej utierky z mikrovlákna do vysokého lesku.

UPOZORNENIE!

Pred použitím pretrepte. Chráňte pred mrazom a nadmerným teplom. Nepoužívajte na horúce povrchy. Pred použitím skontrolujte vhodnosť a znášanlivosť.

Update cookies preferences