Tep Star / tepovanie a čistenie

Koch Chemie Micro Cut M3.02 - Finálna pasta 1 L

Antihologramová finálna pasta s vysoký leskom Micro Cut M3.02 je pasta s mikročasticami pre strojové leštenie najnovšej generácie na trvalé odstránenie stôp po leštení, hologramoch, jemných škrabancoch až do zrnitosti o veľkosti 3000 pre všetky druhy lakov (vrátane odolných proti poškriabaniu).

Výrobca: Koch Chemie
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 403001
EAN: 4260188687158
Dostupnosť: do 2 dní
38.20 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Koch Chemie Micro Cut M3.02 - Finálna pasta 1 L

Antihologramová finálna pasta s vysoký leskom Micro Cut M3.02 je pasta s mikročasticami pre strojové leštenie najnovšej generácie na trvalé odstránenie stôp po leštení, hologramoch, jemných škrabancoch až do zrnitosti o veľkosti 3000 pre všetky druhy lakov (vrátane odolných proti poškriabaniu). Vďaka použitiu vysoko špecializovaných a extrémne homogénnych brúsnych telies sa dosiahne dokonca na tmavých a podobne citlivých farebných odtieňoch pri extrémnych svetelných podmienkach brilantný a trvanlivý vysoký lesk povrchu. Hologramy a jemné škrabance sa mechanicky odstránia. Antihologramová pasta s vysokým leskom Micro Cut M3.02 je obzvlášť výdatná, dá sa dobre vyleštiť a bezo zvyškov odstrániť.

Oblasti použitia:

Laky na automobily, úžitkové vozidlá, motocykle atď.

Odporúčania na použitie:

Za účelom vytvorenia optimálnych výsledkov odporúčame pri leštení používať náš Micro Cut Pad a excentrickou brúsku s nútenou rotáciou (napr. Makita PO5000C, najvyšší počet otáčok). Prípadne môžete použiť na opracovanie povrchov rotačnú leštičku v kombinácii s našim Micro Cut Pad. Pastu rovnomerne rozotrite pri vypnutom stroji na opracovaný povrch a následne vyleštite miernym tlakom do kríža, kým sa nevytvorí transparentný film, to znamená, kým sa kompletne nerozpadne oxid hlinitý obsiahnutý v paste. Hubky používané na tento výrobok nepoužívajte s inými produktmi. Na odstránenie zvyškov pasty bez škrabancov a rýh odporúčame našu profesionálnu utierku z mikrovlákna rezanú laserom.

UPOZORNENIE!

Pred použitím pretrepte. Pred použitím skontrolujte vhodnosť a znášanlivosť. Nepoužívajte na horúce povrchy! Chráňte pred mrazom a nadmerným teplom.

Update cookies preferences