Tep Star / tepovanie a čistenie

Koch Chemie Nano-Glasversiegelung, tekuté stierače, 250 ml

NÁŠ TIP

Reaktívne high-tech zakonzervovanie, ktoré vytvára na všetkých sklenených, zrkadlových a keramických plochách hydrofóbnu, trvalú nano ochranu extrémne odolnú proti chemikáliám a oderu. Týmto spôsobom dosiahnutý lotosový efekt znižuje zachytávanie nečistôt okolitého prostredia, hmyzu, ľadu atď. A vzniká tak účinok povrchu "easy to clean".

Výrobca: Koch Chemie
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 202001
EAN: 4260188683945
Dostupnosť: do 2 dní
49.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Koch Chemie Nano-Glasversiegelung, tekuté stierače, 250 ml

Reaktívne high-tech zakonzervovanie, ktoré vytvára na všetkých sklenených, zrkadlových a keramických plochách hydrofóbnu, trvalú nano ochranu extrémne odolnú proti chemikáliám a oderu. Týmto spôsobom dosiahnutý lotosový efekt znižuje zachytávanie nečistôt okolitého prostredia, hmyzu, ľadu atď. A vzniká tak účinok povrchu "easy to clean". Po použití na sklách motorových vozidiel sa vďaka odperličkovanému efektu pri daždi vytvárajú od cca 80 km / h malé kvapôčky, ktoré pôsobením vetra rýchlo odtečú. Vďaka tomu nie je nutné tak často používať stierače a pri daždi je zaistený lepší výhľad. Trvanlivosť: až jeden rok alebo 20 000 km. Obsah balenia: 250 ml leštiaceho mlieka a nano tesniaceho materiálu.

Oblasti použitia:

Sklenené, zrkadlové a keramické povrchy.

Odporúčania na použitie:

Čistenie sklenených povrchov: Na zaistenie dokonalej chemickej priľnavosti k povrchu sklo musí byť dôkladne vyčistené čistiacim prípravkom na okná (napr. Glas Star) a musia byť odstránené všetky nečistoty. V prípade veľmi odolných nečistôt najskôr pomocou Reinigungsknete blau tak, aby na nich nezostali žiadne zvyšky. Odperlovací efekt a dlhodobá stabilita zapečatenia je závislá od chemického spojenia prípravku Nano 2 zapečatenia skla s určeným povrchom.

Pred použitím fľaštičku Nano 1 dobre rozmiešajte - pretrepte. Prípravok naneste na vlhký aplikátor potom pomocou mäkkej handričky alebo papierovej utierky vyleštite povrch skla. Na zjednodušenie práce si sklo pomyselne rozdeľte na štyri časti. Zvyšky zaschnutého Nano 1 čističa zotrite novú vlhkou papierovou utierkou bez chlpov a následne čistou suchou papierovou utierkou sklo vytrite dosucha. Na suché vyčistené sklo už nesmiete siahať prstami alebo dlaňou. Zapečatenie skla vykonávajte postupne, vždy len na jednej polovici skla. Nano 2 nastriekajte na sklo a okamžite 1 až 2 minúty vpracujte leštením utierkou do skla. Nano 2 nesmie na skle zaschnúť, aby sa na skle nevytvorili žiadne šmuhy. Tento pracovný postup ešte raz opakujte (nástrek vykonajte celkom 2x). Po ukončení ošetrenia doleštite sklo čistou leštiacou utierkou.

Obsah balenia:

  • Nano 1 určené na mikročistenie - 250 ml
  • Nano 2 na zapečatenie skla - 250 ml
  • Wipex Full Power utierka 10x

UPOZORNENIE!

Zapečatenie vykonávajte pri teplote cca + 10°C až + 20°C, najlepšie v garáži, nie na priamom slnku. Používajte vhodné jednorazové rukavice. Odpudzujúci efekt sa dostaví po cca 1 hodine. Najlepšia účinnosť je po 24 hodinách.

Update cookies preferences