Tep Star / tepovanie a čistenie

Koch Chemie Pol Star, Čistiaci prostriedok na textílie, kožu a alcantaru, 1 L

NÁŠ TIP Starostlivosť o kožu Čistenie interiéru / exteriéru

Profesionálny špeciálny čistič, ktorý bol vyvinutý na dôkladné a šetrné čistenie textilného čalúnenia, kože a alcantary. Je vhodný na všetky druhy kobercov a iných textilných povrchov vo vozidlách a domácnostiach.

Výrobca: Koch Chemie
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 92001
EAN: 4260188680388
Dostupnosť: skladom
8.40 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Koch Chemie Pol Star , 1 L

Neutrálny čistiaci prostriedok s vysoko účinným a jemným zložením. Vytvára extrémne jemnú pórovitú penu, ktorá zaisťuje, že aj nečistoty uviaznuté hlboko vo vláknach sa uvoľnia a prenesú sa von, kde sa potom dajú ľahko odstániť vlhkou handričkou alebo vhodným vysávačom. Prostriedok nezanecháva žiadne vodné stopy ani škvrny a neovplyvňuje pôvodnú impregnáciu materiálov. Ochranný účinok, ktorý chráni ošetrené povrchy pred rýchlym opätovným znečistením.

Návod na použitie

Podľa znečistenia zriedte prostriedok Koch Chemie Pol Star v pomere 1:5 až 1:20. Naneste na znečistený povrch napríklad rozprašovačom a nechajte krátko pôsobiť. Následne povrch spracujte špongiou alevo čistou handričkou. Výslednú penu vrátane nečistôt môžete odstrániť vlhkou handričkou alebo povysávať vysávačom na mokro / na sucho. 

  • Hodnota PH produktu je 7,0.
Update cookies preferences