Tep Star / tepovanie a čistenie

Koch Chemie PreWash express, aktívna pena na nákladné vozidlá, 33 kg

Vysoko koncentrovaný zásaditý prostriedok pre predbežné čistenie, bez fosfátov na umývanie osobných a nákladných vozidiel. Kombinácia vysoko kvalitných komplexotvorných činidiel a špeciálnych tenzidov extrémne rýchlo rozpúšťa tvrdé nečistoty, ako hmyz, vtáčí trus, nečistoty spôsobené životným prostredím a nečistoty na diskoch, a preto je tento prostriedok obzvlášť vhodný na použitie v umývacích zariadeniach.

Výrobca: Koch Chemie
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 261033
EAN: 4260188683938
Dostupnosť: do 2 dní
155.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Koch Chemie PreWash express, aktívna pena na nákladné vozidlá, 33 kg

Vysoko koncentrovaný zásaditý prostriedok pre predbežné čistenie, bez fosfátov na umývanie osobných a nákladných vozidiel. Kombinácia vysoko kvalitných komplexotvorných činidiel a špeciálnych tenzidov extrémne rýchlo rozpúšťa tvrdé nečistoty, ako hmyz, vtáčí trus, nečistoty spôsobené životným prostredím a nečistoty na diskoch, a preto je tento prostriedok obzvlášť vhodný na použitie v umývacích zariadeniach. Je optimálne aj pre biologickú úpravu úžitkovej vody. Trieda A v súlade s VDA. Čas pôsobenia max. 1 min, max. koncentrácia pri použití 1:103.

Oblasti použitia:

Osobné automobily, úžitkové vozidlá, stavebné stroje, oceľové ráfiky a lakované hliníkové disky odolné voči alkáliám, steny a podlahy umývacích hál.

Odporúčania na použitie:

V závislosti od znečistenia: predčistenie: 1:30 až 1:100. čistenie diskov 1:4 až 1:20. Naneste na povrch a po max. 1 min. dôkladne opláchnite vysokotlakovým čistiacim prostriedkom. Čistenie umývacích hál: 1:2 až 1:15.

UPOZORNENIE!

Nepoužívajte na horúce povrchy. Nenechajte zaschnúť. Pred použitím skontrolujte vhodnosť a znášanlivosť.

Update cookies preferences