Tep Star / tepovanie a čistenie

Koch Chemie Protector Wax, prémiový polymérový konzervačný vosk, 10 L

Vysoký lesk, vodoodpudivý efekt, intenzívna ochrana a inovatívny prémiový konzervačný vosk nastavuje nové štandardy vo veciach ochrany, odolnosti, extrémne hlbokého lesku, dlhodobej hydrofóbnosti (vodoodpudivý efekt), účinku "easy to clean", povrchu jemného na dotyk a vysúšanie vozidiel bez vytvárania mikroperliček.

Výrobca: Koch Chemie
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 319010
EAN: 4260188686281
Dostupnosť: do 2 dní
139.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Koch Chemie Protector Wax, prémiový polymérový konzervačný vosk, 10 L

Vysoký lesk, vodoodpudivý efekt, intenzívna ochrana a inovatívny prémiový konzervačný vosk nastavuje nové štandardy vo veciach ochrany, odolnosti, extrémne hlbokého lesku, dlhodobej hydrofóbnosti (vodoodpudivý efekt), účinku "easy to clean", povrchu jemného na dotyk a vysúšanie vozidiel bez vytvárania mikroperliček. Pri pravidelnom používaní sa zvyšuje ochranný účinok lesku, jemné škrabance sa zakryjú a impregnujú sa všetky gumové a plastové diely, ako aj materiály striech kabrioletov a zabraňuje sa tak vyblednutiu a skrehnutie. ProtectorWax tak rozhodujúcim spôsobom prispieva k zachovaniu hodnoty vozidiel. Možno ho použiť ako horúci, studený a penový vosk (strojovo a ručne). Špeciálny vonné látky sa starajú o príjemnú ovocnú vôňu. Je vhodný pre všetky filtračné systémy a systémy biologickej úpravy vody. Neobsahuje minerálne uhľovodíky z minerálnych olejov. Trieda A v zhode s VDA.

Oblasti použitia:

Portálové umývačky, umývacie linky, samoobslužné zariadenia, penové systémy atď.

Odporúčania na použitie:

Aplikujte bez riedenia v pomere až 1:2 pomocou dávkovacieho čerpadla.

Odporúčaná spotreba pre osobné vozidlo:

  • Horký vosk / studený vosk: 13-19 ml
  • Penový vosk: 13-19 ml
  • Prémiový vosk: 16-23 ml

Manuálne použitie: Použite cca 30 ml ProtectorWax na 1 l vody a rozprašovačom peny alebo iným rozprašovačom na vyčistený, ešte mokrý voz a nechajte krátko pôsobiť. Produkt pomocou vysokotlakového čističa opláchnite, aby ste zabránili škvrnám. Zvyšnú vodu osušte. Produkt namiešajte vždy pre jedno použitie a neskladujte.

UPOZORNENIE!

Chráňte pred mrazom a nadmerným teplom.

Update cookies preferences