Tep Star / tepovanie a čistenie

Koch Chemie Teerwäsche A, odstraňovač živice a asfaltu, 1 L

Špeciálny čistiaci prostriedok s obsahom rozpúšťadla, pre jednoduché odstránenie asfaltu a živice, šetrný k materiálom. Vhodný na použitie na všetky povrchy odolné proti rozpúšťadlám na osobných automobiloch, úžitkových vozidlách, kefách umývacích zariadení, dielenských podlahách, strojoch atď.

Výrobca: Koch Chemie
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 4391001
EAN: 4260188687844
Dostupnosť: do 2 dní
11.60 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Koch Chemie Teerwäsche A, odstraňovač živice a asfaltu, 1 L

Špeciálny čistiaci prostriedok s obsahom rozpúšťadla, pre jednoduché odstránenie asfaltu a živice, šetrný k materiálom. Vhodný na použitie na všetky povrchy odolné proti rozpúšťadlám na osobných automobiloch, úžitkových vozidlách, kefách umývacích zariadení, dielenských podlahách, strojoch atď. Bez halogénových uhľovodíkov. S atestom Daimler.

Oblasti použitia:

Povrchy odolné proti rozpúšťadlám na osobných automobiloch, úžitkových vozidlách, kefách umývacích zariadení, dielenských podlahách, strojoch atď.

Odporúčania na použitie:

Nezriedený prostriedok naneste na suchý povrch, nechajte krátko pôsobiť, v prípade potreby ručne dočistite a pomocou vysokotlakového zariadenia osušte parou alebo utrite utierkou.

UPOZORNENIE!

Spoločné použitie s čistiacimi prostriedkami narúša oddeľovanie v olejovom separátore. Zabráňte preniknutiu do povrchových a spodných vôd, ako aj pôdy. Pred použitím skontrolujte vhodnosť a znášanlivosť.

Update cookies preferences