Tep Star / tepovanie a čistenie

Koch Chemie Tinten & Kuli Ex - odstraňovač pera, škvrn od džínsov 250 ml

Vysoko kvalitný odstraňovač pera, škvrn od džínsov. Rýchlo a dôkladne uvoľňuje fľaky a škvrny od atramentu na textíliách. Kombinácia špeciálnych rozpúšťadiel a aktívnych umývacích látok rozpustí a rozptýli farebné pigmenty. Kombinácia špeciálnych rozpúšťadiel a aktívnych umývacích látok rozpustí a rozptýli farebné pigmenty.

Výrobca: Koch Chemie
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 197250
EAN: 4260188683938
Dostupnosť: do 2 dní
10.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Koch Chemie Tinten & Kuli Ex - odstraňovač pera, škvrn od džínsov 250 ml

Vysoko kvalitný odstraňovač pera, škvrn od džínsov. Rýchlo a dôkladne uvoľňuje fľaky a škvrny od atramentu na textíliách. Kombinácia špeciálnych rozpúšťadiel a aktívnych umývacích látok rozpustí a rozptýli farebné pigmenty. Kombinácia špeciálnych rozpúšťadiel a aktívnych umývacích látok rozpustí a rozptýli farebné pigmenty. Prípravok Tinten- & Kuli-Ex neobsahuje halogénované uhľovodíky a vďaka sviežej pomarančovej vôni sa s ním príjemne pracuje.

Oblasti použitia:

Textílie odolné voči rozpúšťadlám.

Odporúčania na použitie:

Naneste prípravok pomocou handričky z mikrovlákna. Pomaly uvoľnite nečistoty (jemným trením, nedrhnite!). A nakoniec opatrne utrite suchou, savou handričkou. V prípade silného znečistenia postup opakujte. Potom na celú plochu aplikujte vhodný čistiaci prostriedok (napr. Pol Star).

UPOZORNENIE!

Pred použitím skontrolujte vhodnosť a znášanlivosť. Výrobok nie je vhodný na kožu a plasty.

Update cookies preferences