Tep Star / tepovanie a čistenie

KochChemie Magic Wheel Cleaner, 500 ml

NÁŠ TIP PROFI

Magic Wheel Cleaner je účinný, viskózny čistič diskov bez kyselín s inovatívnym výkonom pri jemnom a dôkladnom čistení diskov. Jeho reaktívny komponent uvoľňuje železné častice s charakteristickým červeným zafarbením. Zvláštne disperzné médium uvoľňuje od povrchu šetrne aj silné znečistenia. Viskozita prostriedku zaručuje, že nastriekaný Magic Wheel Cleaner veľmi dobre priľne na povrchu.

Výrobca: Koch Chemie
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 425500
EAN: 4260188688087
Dostupnosť: do 2 dní
13.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Koch Chemie Magic Wheel Cleaner, 500 ml

Magic Wheel Cleaner je účinný, viskózny čistič diskov bez kyselín s inovatívnym výkonom pri jemnom a dôkladnom čistení diskov. Jeho reaktívny komponent uvoľňuje železné častice s charakteristickým červeným zafarbením. Zvláštne disperzné médium uvoľňuje od povrchu šetrne aj silné znečistenia. Viskozita prostriedku zaručuje, že nastriekaný Magic Wheel Cleaner veľmi dobre priľne na povrchu. Tiež pri dlhšej dobe pôsobenia sa znečistenia viaže a čistič nezasychá.

Oblasti použitia:

Lakované disky z ľahkých kovov, vysokokvalitné pochrómované disky, oceľové disky.

Odporúčania na použitie:

Nepoužívať na horúce laky alebo povrchy alebo pri priamom slnečnom žiarení. Pred použitím skontrolujte vhodnosť použitia a znášanlivosť. Magic Wheel Cleaner pred použitím krátko pretrepte a nastriekajte dôkladne na povrch diskov. Podľa stupňa znečistenia nechajte Magic Wheel Cleaner pôsobiť 2-5 minút na diskoch a pomocou vysokotlakového prístroja poriadne opláchnite.

UPOZORNENIE!

Pred použitím skontrolujte vhodnosť a znášanlivosť.

Update cookies preferences